Zaczynamy nasz nowy projekt! Dla nas jest on szczególnie ważny, ponieważ jest on pierwszym, do którego zaproszono nas oboje, jako FitBodies. Może zauważono, że razem możemy więcej? Z całą pewnością razem jesteśmy silniejsi! A właśnie o siłę w tym wszystkim chodzi!

Hasło kampanii? #alwaysstrong! Jak to do nas pasuje! Nie mogliśmy się nie zgodzić. Od początku założyliśmy sobie, że chcemy współpracować z markami, które będą z nami ,,spójne”, z naszą filozofią, z naszym stylem itp. No i stało się !  Arla Protein PL  stawia na jakość, dba o szczegóły, dba o zdrowie klienta, idzie z duchem czasu- a więc tworzy produkty dedykowane sportowcom!

Siła w ciele ludzkim jak wszyscy wiemy, generowana jest z mięśni, dlatego musimy o nie dbać! Jako sportowcy, jesteśmy wciąż narażeni na różnego rodzaju przeciążenia, mikrourazy. Dlatego musimy dostarczać organizmowi białko, które jest niezbędne w diecie człowieka, szczególnie w fazie regeneracji. Bohaterem całego zamieszania są produkty, które zawierają dokładnie po 20g białka.


Serek, milkshake, jogurt- 3 warianty jeśli chodzi o konsystencje, oraz 6 wersji smakowych!

Co je wyróżnia? Są bezlaktozowe, a wielu sportowców, ma często problemy żołądkowe po laktozie. Mają zredukowana zawartość tłuszczu, obniżoną zawartość cukru rafinowanego-w owocowych wersjach smakowych głównym źródłem cukru jest naturalny koncentrat, sok owocowy lub stewia. To co bardzo sobie w nich cenimy to wygodne opakowania, zawsze mamy je pod ręką. Gdyby ktoś miał ochotę ich spróbować, są dostępne w sklepach sieci Intermarche, Piotr i Paweł oraz Auchan, ale także będę ,,dostępne” na naszym fanpage-u!!! Jak to możliwe?

Będzie mega konkurs ! Mega niespodzianka ! To była kolejna rzecz, która nas przekonała…ponieważ damy Wam możliwość spełnienia swojego SPORTOWEGO MARZENIA!!!!! Wartość tej nagrody to aż 9 tysięcy złotych !!! Nagroda jest tylko jedna, więc trzeba się bardzo mocno postarać, ale myślę, że warto. Będzie także możliwość wygrani zapasu jogurtów, co zapewniamy jest mega sprawą!


My ostatnio spełniamy się każdego dnia, ziściło się marzenie o naszym obozie, dlaczego i Wy mielibyście nie spełniać swoich marzeń ?:) Śledźcie także fb https://www.facebook.com/koteckabiega/ , tam także niezbędne informacje o możliwościach do wygrania! Śledźcie oba profile oraz instagram! Szykujemy naprawdę fajne niespodzianki.

I na koniec chcielibyśmy podziękować całej ekipie za wspaniałą atmosferę na sesji zdjęciowej ! To była ogromna przyjemność!

photo: Katarzyna Milewska
photographer’s assistant: Tymek Mac Maciejewski
stylist: Fed Anikin | art of style
hair: EMIL ZED Hairstylist / VAN DORSEN TALENTS
make up: Agnieszka Wilk / VAN DORSEN TALENTS
backstage photo: Marta Brodziak photography
backstage video: Michał Kawecki
location: CrossFit Ursus
production assistant: Grzegorz Gxzegorczxk
production: Aleksander Rutkowski / AFMovies

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *