O NAS

NASZA MISJA

Fitness jest tak szeroko pojętą dyscypliną , że ciężko określić, do której jego gałęzi nas przypisać. Czy będzie to CrossFit? Nie do końca. Bieganie? Także nie. Raczej nowoczesny trening funkcjonalny, czyli innymi słowy przygotowanie motoryczne zarówno dla amatorów jak i wyczynowych sportowców. Chcemy Wam pokazać drogę, która łączy w sobie zarówno treningi wytrzymałościowe, jak i siłowe. Pragniemy zaszczepić w Was chęć do poznania czegoś więcej, nowych form treningu, poszerzenia swojej wiedzy na temat zdrowia i dbania o swoje ciało.

FILOZOFIA FITBODIES

Treningi z nami pozwolą Wam przede wszystkim zrealizować założone cele, podążając dostosowaną do Waszych potrzeb i możliwości ścieżką. Łącząc nasze sportowe pasje, stworzyliśmy unikatowy sposób i filozofię w jakiej postrzegamy bycie ,,fit’’. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jako profesjonalnych sportowców, a obecnie trenerów, czerpaliśmy wzorce z wielu dyscyplin sportowych i zastanawialiśmy się jak możemy przekazać naszą wiedzę i zarazić innych naszą pasją. Tak powstał nasz wspólny projekt – FITBODIES.

MOTYWACJA

Znajdziecie tutaj dużą dawkę motywacji, wiedzy na temat treningów, relację z naszych przygód, a co najważniejsze, będziecie mieli dostęp do ułożonych przez nas planów treningowych. Chcemy dzielić się z Wami także naszymi postępami, treningami i startami w zawodach. W ten sposób mamy nadzieję być dla Was inspiracją, a z Waszej obecności, sami czerpać motywację do pracy!

CO TUTAJ ZNAJDZIESZ?

Oprócz gotowych treningów regularnie udostępnianych, zajmujemy się przede wszystkim przygotowywaniem planów indywidualnych ułożonych specjalnie dla Was. Chcesz przebiec swój pierwszy maraton? Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Chcesz wyglądać FIT i dobrze czuć się sam ze sobą? Świetnie trafiłeś!

NAJWAŻNIEJSZE...

Związki i relacje ludzi są różne, a przez to wyjątkowe, jednak jest coś, co nas łączy! Zawsze chcemy czuć się atrakcyjni, chcemy się podobać. Jednak aby być prawdziwym i czuć się całkowicie swobodnie w towarzystwie drugiej osoby, musisz w 100 procentach zaakceptować siebie i w siebie uwierzyć!

ALE być pięknym nie oznacza być perfekcyjnym…My śmiejemy się z siebie i dokuczamy sobie na każdym kroku, ,,wytykając” braki w drodze do ideału. Jednak pamiętajcie, że nie muskulatura jest najważniejsza! Mamy nadzieję, że wiecie o czym jest mowa! 

O NIEJ

Urodziłam się bardzo słaba, dostałam 1/10 pkt w skali Apgar. Rodzice zawsze powtarzali, że cudem było moje przeżycie i nigdy nie sądzili, że mogłabym zostać sportowcem. Jednak ja od zawsze byłam pełna energii. Już w podstawówce zaczęłam jeździć na różnego rodzaju zawody, wygrywałam przełaje i od razu zakochałam się z bieganiu!

Trenowanie wyczynowe pochłonęło 7 lat mojego życia. W tym czasie zdobyłam pięciokrotne Vice-Mistrzostwo Polski na różnych dystansach(1000m, 1500m i 3000m), trenowałam z Kadrą Polski i co najważniejsze- kolekcjonowałam przez ten czas doświadczenia. Nie tylko sportowe, ponieważ nie mogę nie wspomnieć o ludziach, którzy stanęli na mojej drodze, o trenerach i moich własnych przeżyciach, które ukształtowały mój charakter i to kim teraz jestem.

Przyszedł jednak moment decyzji- wybrałam studiowanie fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wytrzymałam 2 miesiące bez treningu- zaczęłam biegać z ludźmi i tak zostało do dzisiaj. Wszystko ułożyło się idealnie, zostałam zaproszona do współpracy z adidas, dzisiaj jetem ambasadorką tej firmy, co uważam za ogromny zaszczyt.

Obecnie prowadzę różne grupy, o różnym stopniu zaawansowania, współpracuję z firmami. Codziennie prowadzę treningi personalne, przede wszystkim biegowe, jednak nie odpuszczam swoim podopiecznym części sprawnościowej, za co sami po czasie dziękują.
Mimo, że skończyłam swoją przygodę z wyczynowym sportem, nie rezygnuję ze startów i wciąż staram się być w formie. Chociaż wszystkie swoje siły i zaangażowanie poświęcam ludziom, znajduję czas na swoje przyjemności, czyli trening ogólnorozwojowy między innymi Crossfit.

Nie wiem jak to jest możliwe, ale życie zawsze się do mnie uśmiecha, może dlatego, że ja sama szczerzę się do niego na co dzień.

ŻYCIÓWKI

MAGISTER FIZJOTERAPII

2015

STUDIA PODYPLOMOWE PEDAGOGICZNE

2013

INSTRUKTOR LEKKOATLETYKI

2011

MASTER TRAINER LET’S BANDS

Trening na gumach oporowych 2016

SZKOLENIE TRAINING SHOWROOM

Mobilność i Stabilność 2015

DIETETYKA I SUPLEMENTACJA I - JAKUB MAURICZ

2017

KINETIC RUNNING

prewencja urazów w treningu biegowym 2017

O NIM

Sportem pasjonuję się odkąd pamiętam. Zanim zaczęła się moja przygoda z Crossfitem, wyczynowo trenowałem piłkę nożną przez ponad 10 lat. Byłem bramkarzem grającym na poziomie ekstraklasy/ I i II ligi, m.in. w Polonii Warszawa i Pogoni Siedlce. W wieku 25 lat, z wielu powodów, zdecydowałem o zawieszeniu bramkarskich rękawic na przysłowiowym ,,kołku” na rzecz zostania trenerem i kształcenia się w tym kierunku. 

Intensywnie zgłębiałem swoją wiedzę na temat przygotowania motorycznego i tak trafiłem na CrossFit. Już po pierwszych treningu wiedziałem co chcę dalej robić w życiu. Rozpocząłem zdobywanie doświadczenia jako trener równocześnie współpracując z marką Reebok i promując CrossFit w całej Polsce.

W styczniu 2014 roku zdecydowałem się na dwuletni kontrakt w Dubaju, gdzie pracowałem jako headcoach w ,,111 CrossFit”.  W tym czasie udało mi się zdobyć bardzo duże doświadczenie nie tylko jako trener, ale także jako zawodnik, startując m.in. w prestiżowych zawodach : ,,Battle of the East” w Kuwejcie oraz ,,Dubai Fitness Championship”, u boku wielu zawodników ze ścisłej światowej czołówki.

Od stycznia 2016 do maja 2017 byłem głównym trenerem w CrossFit Wilanów. Na przełomie 2018 i 2019 roku prowadziłem zajęcia indywidualne i grupowe w Training Lab. Aktualnie jestem głównym trenerem w Miasteczku CrossFit.
 Specjalizuję się w treningu motorycznym wychodząc daleko poza ramy CrossFitu, zarówno w treningach własnych jak i treningach indywidualnych ze swoimi podopiecznymi. Zdecydowanie walczę ze stereotypem CrossFitu jako dyscypliny powodującej kontuzje i w której ważne jest tylko kto szybciej/ dalej/ więcej.

W latach 2017-2020 byłem ambasadorem Reebok oraz głównym trenerem projektu Reebok Run Crew, który oparty jest na metodzie treningowej Aerobic capacity, mającej na celu poprawę naszej wydolności i uzupełnianie naszych regularnych treningów bieganiem. 

Moi podopieczni to oprócz osób dorosłych chcących zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę to również wyczynowi sportowcy, chcący poprawić swoje przygotowanie motoryczne. Wsród uzdolnionej młodzieży, którą trenuję są zawodnicy/zawodniczki piłki nożnej, piłki ręcznej, motocross oraz tenisa. 

Oprócz edukacji trenerskiej, którą ciągle kontynuuję, udało mi się zdobyć tytuł inżyniera logistyki na Wojskowej Akademii Technicznej, jak również magistra na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku ,,Zarządzanie procesami rynkowymi”.

CROSSFIT LEVEL I

2013

CROSSFIT LEVEL II

2015

CROSSFIT LEVEL III

2017

CROSSFIT STRONGMAN

2015

CROSSFIT GYMNASTICS

2014

STRONGFIT SEMINAR

Analiza ruchu i prewencja urazów w CrossFit 2017

CROSSFIT MOBILITY

2013

CROSSFIT WEIGHTLIFTING

2015

CROSSFIT KETTLEBELLS

2015

CROSSFIT AEROBIC CAPACITY

2016

TRENER PIŁKI NOŻNEJ UEFA B

2013

KURS INSTRUKTORA KETTLEBELLS

2016

MASTER TRAINER LETS BANDS

Trening na gumach oporowych 2016