O nas

Nasza Misja

Fitness jest tak szeroko pojętą dyscypliną , że ciężko określić, do której jego gałęzi nas przypisać. Czy będzie to CrossFit? Nie do końca. Bieganie? Także nie. Raczej nowoczesny trening funkcjonalny, czyli innymi słowy przygotowanie motoryczne zarówno dla amatorów jak i wyczynowych sportowców. Chcemy Wam pokazać drogę, która łączy w sobie zarówno treningi wytrzymałościowe, jak i siłowe. Pragniemy zaszczepić w Was chęć do poznania czegoś więcej, nowych form treningu, poszerzenia swojej wiedzy na temat zdrowia i dbania o swoje ciało.

FILOZOFIA FITBODIES

Treningi z nami pozwolą Wam przede wszystkim zrealizować założone cele, podążając dostosowaną do Waszych potrzeb i możliwości ścieżką. Łącząc nasze sportowe pasje, stworzyliśmy unikatowy sposób i filozofię w jakiej postrzegamy bycie ,,fit’’. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jako profesjonalnych sportowców, a obecnie trenerów, czerpaliśmy wzorce z wielu dyscyplin sportowych i zastanawialiśmy się jak możemy przekazać naszą wiedzę i zarazić innych naszą pasją. Tak powstał nasz wspólny projekt – FITBODIES.

Motywacja

Znajdziecie tutaj dużą dawkę motywacji, wiedzy na temat treningów, relację z naszych przygód, a co najważniejsze, będziecie mieli dostęp do ułożonych przez nas planów treningowych. Chcemy dzielić się z Wami także naszymi postępami, treningami i startami w zawodach. W ten sposób mamy nadzieję być dla Was inspiracją, a z Waszej obecności, sami czerpać motywację do pracy!

CO TUTAJ ZNAJDZIESZ?

Oprócz gotowych treningów regularnie udostępnianych, zajmujemy się przede wszystkim przygotowywaniem planów indywidualnych ułożonych specjalnie dla Was. Chcesz przebiec swój pierwszy maraton? Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Chcesz wyglądać FIT i dobrze czuć się sam ze sobą? Świetnie trafiłeś!

NAJWAŻNIEJSZE...

Związki i relacje ludzi są różne, a przez to wyjątkowe, jednak jest coś, co nas łączy! Zawsze chcemy czuć się atrakcyjni, chcemy się podobać. Jednak aby być prawdziwym i czuć się całkowicie swobodnie w towarzystwie drugiej osoby, musisz w 100 procentach zaakceptować siebie i w siebie uwierzyć!

ALE być pięknym nie oznacza być perfekcyjnym…My śmiejemy się z siebie i dokuczamy sobie na każdym kroku, ,,wytykając” braki w drodze do ideału. Jednak pamiętajcie, że nie muskulatura jest najważniejsza! Mamy nadzieję, że wiecie o czym jest mowa! 

O NIEJ

Urodziłam się bardzo słaba, dostałam 1/10 pkt w skali Apgar. Rodzice zawsze powtarzali, że cudem było moje przeżycie i nigdy nie sądzili, że mogłabym zostać sportowcem. Jednak ja od zawsze byłam pełna energii. Już w podstawówce zaczęłam jeździć na różnego rodzaju zawody, wygrywałam przełaje i od razu zakochałam się z bieganiu!

Trenowanie wyczynowe pochłonęło 7 lat mojego życia. W tym czasie zdobyłam pięciokrotne Vice-Mistrzostwo Polski na różnych dystansach(1000m, 1500m i 3000m), trenowałam z Kadrą Polski i co najważniejsze- kolekcjonowałam przez ten czas doświadczenia. Nie tylko sportowe, ponieważ nie mogę nie wspomnieć o ludziach, którzy stanęli na mojej drodze, o trenerach i moich własnych przeżyciach, które ukształtowały mój charakter i to kim teraz jestem.

Przyszedł jednak moment decyzji- wybrałam studiowanie fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wytrzymałam 2 miesiące bez treningu- zaczęłam biegać z ludźmi i tak zostało do dzisiaj. Wszystko ułożyło się idealnie, zostałam zaproszona do współpracy z adidas, dzisiaj jetem ambasadorką tej firmy, co uważam za ogromny zaszczyt.

Obecnie prowadzę różne grupy, o różnym stopniu zaawansowania, współpracuję z firmami. Codziennie prowadzę treningi personalne, przede wszystkim biegowe, jednak nie odpuszczam swoim podopiecznym części sprawnościowej, za co sami po czasie dziękują.
Mimo, że skończyłam swoją przygodę z wyczynowym sportem, nie rezygnuję ze startów i wciąż staram się być w formie. Chociaż wszystkie swoje siły i zaangażowanie poświęcam ludziom, znajduję czas na swoje przyjemności, czyli trening ogólnorozwojowy między innymi Crossfit.

Nie wiem jak to jest możliwe, ale życie zawsze się do mnie uśmiecha, może dlatego, że ja sama szczerzę się do niego na co dzień.

Życiówki

  • 1000m: 2.54.07
  • 1500m: 4.36.79
  • 5000m: 17.42.54
  • 10000m: 37.47
  • Półmaraton: 1.26.40
  • Maraton: 2.57.45
Magister Fizjoterapii 2015
studia podyplomowe pedagogiczne 2013
Instruktor Lekkoatletyki 2011
Master Trainer Let’s BandsTrening na gumach oporowych 2016
Szkolenie Training SHOWRoomMobilność i Stabilność 2015
Dietetyka i suplementacja I - Jakub Mauricz2017
Kinetic Runningprewencja urazów w treningu biegowym 2017

O nim

Sportem pasjonuję się odkąd pamiętam. Zanim zaczęła się moja przygoda z Crossfitem, wyczynowo trenowałem piłkę nożną przez ponad 10 lat. Byłem bramkarzem m.in. Polonii Warszawa i Pogoni Siedlce. W wieku 25 lat, z wielu powodów, zdecydowałem o zawieszeniu bramkarskich rękawic na przysłowiowym ,,kołku” na rzecz zostania trenerem i kształcenia się w tym kierunku. 

Intensywnie zgłębiałem swoją wiedzę na temat przygotowania motorycznego i tak trafiłem na CrossFit. Już po pierwszych treningu wiedziałem co chcę dalej robić w życiu. Rozpocząłem zdobywanie doświadczenia jako trener równocześnie współpracując z marką Reebok i promując CrossFit w całej Polsce.

W styczniu 2014 roku zdecydowałem się na dwuletni kontrakt w Dubaju, gdzie pracowałem jako headcoach w ,,111 CrossFit”.  W tym czasie udało mi się zdobyć bardzo duże doświadczenie nie tylko jako trener, ale także jako zawodnik, startując m.in. w prestiżowych zawodach : ,,Battle of the East” w Kuwejcie oraz ,,Dubai Fitness Championship”, u boku wielu zawodników ze ścisłej światowej czołówki.

Od stycznia 2016 do maja 2017 byłem głównym trenerem w CrossFit Wilanów. Na przełomie 2018 i 2019 roku prowadziłem zajęcia indywidualne i grupowe w Training Lab. Aktualnie jestem głównym trenerem w nowym warszawskim boxie- Miasteczku CrossFit.
 Specjalizuję się w gimnastyce, mobility i szeroko rozumianym treningu uzupełniającym, wychodząc daleko poza ramy CrossFitu, zarówno w treningach własnych jak i treningach indywidualnych ze swoimi podopiecznymi. Zdecydowanie walczę ze stereotypem CrossFitu jako dyscypliny powodującej kontuzje i w której ważne jest tylko kto szybciej/ dalej/ więcej.

Od maja 2017 jestem ambasadorem Reebok oraz głównym trenerem projektu Reebok Run Crew, który oparty jest na metodzie treningowej Aerobic capacity, mającej na celu poprawę naszej wydolności i uzupełnianie naszych regularnych treningów bieganiem. 

Oprócz edukacji trenerskiej, którą ciągle kontynuuję, udało mi się zdobyć tytuł inżyniera logistyki na Wojskowej Akademii Technicznej, jak również magistra na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku ,,Zarządzanie procesami rynkowymi”.

CrossFit Level I 2013
CrossFit Level II 2015
CrossFit Level III2017
CrossFit Strongman2015
CrossFit Gymnastics2014
STRONGFIT SEMINAR Analiza ruchu i prewencja urazów w CrossFit 2017
CrossFit Mobility2013
CrossFit Weightlifting2015
CrossFit Kettlebells2015
CrossFit Aerobic Capacity2016
trener piłki nożnej UEFA B 2013
kurs instruktora kettlebells2016
Master Trainer Lets BandsTrening na gumach oporowych 2016

Kontakt


JULITA +48 508 125 334
PAWEŁ +48 696 854 318
KONTAKT@FITBODIES.PL

 

Social Media

Newsletter

zero spamu, tylko wartościowe treści