ZASŁUGUJESZ NA ZDROWIE I PEŁNIĘ ŻYCIA

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES INDYWIDUALNEJ WSPÓŁPRACY?

Rozmowa telefoniczna

Umów się z nami na krótką, ale kluczową rozmowę telefoniczną, która pozwoli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz umożliwi nam zrozumienie Twoich celów. W trakcie rozmowy zadamy również kilka pytań, aby upewnić się czy możemy Ci pomóc w ich osiągnięciu. Jeśli tak, umówimy się na spotkanie na żywo. W przypadku braku możliwości wsparcia z naszej strony, z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć zaufanego specjalistę w Twojej okolicy.

Konsultacja

W trakcie naszej konsultacji na żywo omówimy Twoje cele, przeprowadzimy testy oceniające Twoją aktualną sprawność, a także przedyskutujemy spersonalizowany  plan działania. Podczas spotkania nie tylko porozmawiamy, ale również przeprowadzimy trening, dając Ci okazję do zapoznania się z naszym miejscem treningowym. 

Pakiet starter

Ten etap obejmuje serię trzech treningów indywidualnych, podczas których jeszcze dokładniej doprecyzujemy Twoje cele, oraz sprawdzimy aktualną formę i umięjętności techniczne. Oprócz samego treningu, przekażemy Ci fundamentalne zasady dbania o Twoje zdrowie. Stworzymy dla Ciebie także spersonalizowany plan treningowy, dostępny przez wygodną aplikację. Dzięki niej możesz rejestrować swoje wyniki, monitorować postępy i utrzymywać bieżącą komunikację z nami. Nawet w podróży służbowej czy podczas wakacji otrzymasz zestaw ćwiczeń wraz z filmami instruktażowymi.

Regularne treningi

Ten etap to 12 tygodni regularnej pracy podczas, której spotykamy się 2-3 razy w tygodniu. Podczas tego okresu realizujesz swój indywidualny plan treningowy pod naszym okiem, uczestnicząc w sesjach treningowych w małych grupach (2-3 osoby). Oferujemy w pełni zindywidualizowaną pracę nad Twoimi celami, jednocześnie zapewniając wsparcie grupy i wzajemną motywację. Nasz sprawdzony model współpracy łączy największe zalety treningów personalnych i grupowych. Doświadczysz rewelacyjnej formuły, która przynosi realne rezultaty.  

Samodzielność

Po intensywnych 12 tygodniach wspólnej pracy gwarantujemy, że zauważysz i odczujesz znaczącą różnicę w swoim ciele, sprawności, a przede wszystkim samopoczuciu. Choć nie będą to łatwe tygodnie, treningi z nami to tylko część wyzwania- czekają Cię także prace domowe. Po pierwszym cyklu treningowym opanujesz sztukę bezpiecznego i efektywnego treningu. Dowiesz się, jak odpowiednio dobierać ćwiczenia i planować treningi, by samodzielnie osiągać cele na siłowni. Po 12 tygodniach wprowadzisz pozytywne zmiany w codziennych nawykach, które mają kluczowy wpływ na Twoje zdrowie. W ramach naszej współpracy zajmiemy się kompleksowo Twoim zdrowiem.

Dalsza współpraca

Po osiągnięciu swoich celów przy naszym wsparciu, otwierają się przed Tobą różne możliwości dalszej współpracy. Po pierwsze, będziesz wystarczająco świadomy/a, by kontynuować treningi samodzielnie. Jednak, jeśli nasz sposób pracy przypada Ci do gustu, możemy razem ustalić nowe cele i kontynuować współpracę, lub opracować plan, który z powodzeniem zrealizujesz samodzielnie, spotykając się z nami jedynie na konsultacjach. Wszystko do uzgodnienia. 

Cennik

Nasza współpraca i indywidualny plan treningowy są absolutnie wyjątkowe i dostosowane do Twoich unikalnych możliwości. Nie stosujemy jednego szablonu działania, każdy plan jest opracowywany z myślą o Tobie. W związku z tym koszty współpracy zależą od zakresu działań. 
Sprawdź ceny pakietów, lub skontaktuj się z nami pod numerem 696854318 lub napisz wiadomość poniżej (kontakt@fitbodies.pl).
Omówimy szczegóły i dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. 

Napisz wiadomość

TRENINGI GRUPOWE

Oprócz w pełni indywidualnych planów opisanych wyżej oferujemy również treningi specjalistyczne ukierunkowane na konkretnych celach.   Treningi odbywają się w grupach 4- osobowych, gdzie uczestnicy realizują wspólny plan treningowy. 

Booty workout

To treningi dedykowane wyłącznie kobietom, które pomogą Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę! Skupimy się na treningu pośladków bez nadmiernej rozbudowy ud. Wzmocnimy i ujędrnimy również ramiona i plecy, sprawiając, że staniesz się silną i sprawną babką!

Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o 19:45

Strong Runner

To program treningu siłowego i funkcjonalnego, który odmieni Twoje bieganie. Naszym celem jest wzmocnienie Twojego ciała, aby mogło bezproblemowo radzić sobie z trudnościami wynikającymi z biegania i jednocześnie znacząco zminimalizować ryzyko kontuzji. W trakcie treningów poprawimy także Twoje zakresy ruchu. Bo silny i sprawny biegacz to szybki i szczęśliwy biegacz! Nic nie sto na przeszkodzie abyś cieszył/a się każdym krokiem. Pozbądź się bólu, wykorzystaj swój potencjał i biegnij śmiało! 

Treningi odbywają się w środy o 18:15.

Męska grupa

To treningi typowo sylwetkowe dla facetów. Pracujemy nad całym ciałem i budujemy siłę i charakter. Treningi skupiają się na zbudowaniu atletycznej sylwetki i sprawności. 

Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o 20:45.

Kadra trenerska

Julita Kotecka- Nerek i Paweł Nerek-

byli wyczynowi sportowcy. Ona biegaczka specjalizująca się na dystansie 3km. On były bramkarz m.in. ekstraklasowej Polonii Warszawa.

Trenerzy z wyboru i pasji z doświadczeniem ponad 10 letnim.