Co można zrobić za 9000zł? 

Na przykład spełnić swoje największe sportowe marzenie! Już po raz drugi, macie szansę na wygranie takiej kwoty  i na zrobienie czegoś wspaniałego, tylko dla siebie !!

Zasady konkursu są bardzo proste!

1️⃣ Kup jeden z produktów Arla Protein!
2️⃣ Zrób zdjęcie, na którym pokażesz nam, jak sport i Arla Protein wpisują się w Twój dzień.
3️⃣ Zamieść zdjęcie na swoim profilu i oznacz je na Facebooku https://www.facebook.com/arlaproteinpl/ (ustawienie publiczne) lub na  INSTAGRAM ARLA PROTEIN

Aby to zrobić, potrzebujesz mieć telefon, piątaka w kieszeni i pomysł w głowie 😀

Pamiętajcie, że najważniejsza jest kreatywność! Liczymy na Was! Trudno będzie pokonać zwycięzcę z zeszłego roku, którego praca wygrała praktycznie jednogłośnie…ale tego właśnie Wam życzę !

Mam nadzieję, że poziom konkursu i prac będzie conajmniej taki jak poprzednio, albo nawet lepszy !!! Foty możecie wrzucać aż do 31 sierpnia! Ale nie odkładajcie tego na sam koniec…!

Oprócz nagrody głównej, czyli realizacji sportowego marzenia za 9 000 zł, do wygrania jest 9 nagród miesiąca: produkty Arla Protein i gadżety sportowe. O te mniejsze nagrody także warto grać 😉 

Jeszcze jedno !!! Możecie walczyć ,,do upadłego”! Szans jest tyle, ile macie pomysłów w głowie 🙂  !!! Niech wygra najlepszy !! 

POWODZENIA!!:)

Regulamin konkursu pod linkiem: bit.ly/Konkurs_alwaysstrong2018

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *