Treningi Grupowe

Znajdź radość z przebywania między ludźmi!

Wyjdź z domu

Często nie masz motywacji, aby wyjść z domu na trening. Trenowanie w grupie może być świetną motywacją. Nie oszukuj się, że w grupie 50-cio osobowej nikt nie zauważy, że nie przyszedłeś…! Praca w grupie ma ogromny urok! Dla trenera to ogromna przyjemność, kiedy może zaobserwować jak jedno ciągnie drugiego do góry, jak tworzą się przyjaźnie i silne więzi między niedawno poznanymi osobami. Wiecie dlaczego? Na treningu często pokazujecie prawdziwych siebie, otwieracie się, zmęczenie nie pozwala Wam niczego ukryć, a następnie euforia powoduje ten jedyny w swoim rodzaju szczery uśmiech. Najpierw walka wypisana na twarzy, później zadowolenie z wykonanej pracy- miło byłoby się z kimś tym podzielić…!Jeśli masz kilku znajomych, z którymi chciałbyś trenować, lub chcesz zorganizować cykliczne treningi w swojej firmie – skontaktuj się z nami o opowiedz o swojej wizji. Ofertę ustalamy indywidualnie.

Co o nas mówią?

 • Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Julitę to pomyślałem sobie “Łał, jaka piękna kobieta, jaka elastyczna, jakie fajne poczucie humoru…ale czy dobra z niej będzie trenerka biegowa?” Moje wątpliwości znikły błyskawicznie. Julita z zapałem przez cały trening wszystko kontrolowała i robiła korekty, a na deser skatowała nas różnymi ćwiczeniami rozciągającymi. Muszę przyznać, że później przez długi czas nawet się tych ćwiczeń trochę bałem bo było to dla mnie bardzo wymagające. Jednakże teraz po jakichś dwóch latach treningów mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ona zwyczajnie wie co dla nas jest dobre. Uwielbiam w niej to, że jest zawsze taka pełna zapału i radości gdy mi wcale nie zawsze łatwo przychodzi wyjście na trening. I to jest bardzo dobre bo po treningach z Julką wychodzę zwyczajnie uśmiechnięty, a przecież właśnie o to chodzi, żeby nasze hobby było miłą zabawą. Dzięki temu stajemy się lepsi w tym co robimy. Mam nadzieję, że moja przygoda biegowa pod jej skrzydłami będzie jeszcze trwała bardzo długo

  Grzegorz Sidorowicz
 • Pierwszego treningu z Julitą nie zapomnę chyba nigdy.
  Trochę biegu i zestaw ćwiczeń sprawnościowo-siłowych spowodował, że miałem ochotę wracać autobusem, skąd zawsze wracałem truchtem. Ale nie zraziło mnie to, wręcz przeciwnie – nie mogłem się wręcz doczekać, kiedy będzie następny tego typu trening, ponieważ Julita pokazała, że samo bieganie to nie wszystko.

  Że mamy nie tylko nogi, ale także mnóstwo innych mięśni, które należy wzmacniać, aby móc cieszyć się bieganiem długo i bez kontuzji. Każdy kolejny trening to owszem, niezły wycisk, ale również często coś nowego, dodatkowo zaserwowanego z uśmiechem i komentarzem. Bo w trakcie ćwiczeń Pani Trener nieustannie wszystkich poprawia i dba o prawidłową postawę, aby nikt nie zrobił sobie krzywdy.
  Trening z Julitą szczerze mogę polecić każdemu – jej wiedza, zaangażowanie oraz serdeczność sprawiają, że z pozoru rzeczy niemożliwe stają się możliwe.

  Marcin Roszkowski
 • Crossfit poznałam ponad rok temu. Wreszcie znalazłam coś dla siebie. Sama jestem trenerem pływania i byłą zawodniczką. Wymagam dużo od siebie i innych. Od kiedy zaczęłam treningi z Pawłem bardzo szybko zobaczyłam poprawę w sile i technice . Paweł oprócz tego, że ma wiedzę teoretyczną i praktyczną, to świetnie potrafi ja przekazać. Wie lepiej ode mnie co jestem w stanie zrobić, a co nie. Mam do niego 100% zaufania. Potrafi przełamać u mnie wszelkie bariery i strach. Nigdy nie myślałam, że będę potrafić wchodzić na linę, stać na rękach itp. Paweł w każdy trening wkłada swoje serce i daje dużo pozytywnej energii. Jest Szczery w tym co robi. Człowiek z pasją który kocha swoją pracę. Miałam treningi z wieloma trenerami i uważam, że TreNerek jest najlepszy:)

  Małgorzata Krukowska
 • Jako trener i magister AWF widziałem, prowadziłem i uczestniczyłem w wielu zajęciach grupowych. Te które zaserwował mi Paweł były rewelacyjnie poprowadzone merytoryczne i dydaktyczne przygotowanie na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, nawet przy bardzo licznych grupach nie spadała jakoś zajęć, dla każdego umiał znaleść chwile, zawsze coś podpowie, każdego zmotywuje, a na treningach tworzy wspaniałą i wyjątkową atmosferę. Jest to z pewnością osoba od której można się duuuużo nauczyć, godna zaufania i prawdziwy Geniusz jeżeli chodzi o Crossfity;)

  Maciej Skorulski

Kontakt


JULITA +48 508 125 334
PAWEŁ +48 696 854 318
KONTAKT@FITBODIES.PL


Social Media

Newsletter

zero spamu, tylko wartościowe treści