STRONG RUNNER

CO TO ZA TRENINGI?

STRONG RUNNER to plan treningowy, który składa się z dwóch treningów siłowych w tygodniu, oraz jednej sesji regeneracyjnej poświęconej na poprawę zakresów ruchu w stawach. 

Każdy trening składa się z usystematyzowanej rozgrzewki, części głównej treningu oraz ćwiczeń uzupełniających.  Rozgrzewka specjalistyczna ma na celu przygotowanie konkretnych grup mięśniowych, które będą zaangażowane w głównej części treningu. Ćwiczenia, które są uwzględnione w planie treningowych, są tak dobrane, aby optymalnie uzupełniały trening biegowy, efektem czego będą lepsze wyniki na trasie. 

Ten plan treningowy oprócz konkretnych jednostek treningowych ma na celu nauczyć Cię jak poprawnie wykonywać ćwiczenia oraz zrozumieć na czym polega długookresowy proces treningowy. 

Jeśli trenujesz bieganie lub triathlon to ten plan jest dla Ciebie.
Przygotuj się optymalnie do kolejnego sezonu!

Czego się nauczysz korzystając z planu Stron Runner?
– Jak prawidłowo się rozgrzewać przed treningiem
– Jak wykonywać najważniejsze dla biegaczy ćwiczenia siłowe i funkcjonalne
– Jak bezpiecznie wykonywać ćwiczenia plyometryczne
– Jak dobierać odpowiednie ćwiczenia w zależności od okresu i celu
– Jak uniknąć kontuzji typowych dla biegaczy
– Jak uzupełniać trening biegowy (bez sprzętu)
– Jak skutecznie wzmacniać mięśnie tułowia, czyli “core”
– Jak poprawić zakres ruchu w stawach i dbać o mobilność
– Metody regeneracji (rollowanie, flossing, stretching)

Treningi są ułożone w 4 tygodniowych blokach, a cały cykl treningowy to 12 tygodni.  Każdy trening jest uzupełniony filmem instruktażowym i dokładnym opisem. Treningi możesz wplatać w swój regularny plan treningowy. Dostęp do planu dostajesz poprzez wygodną aplikację oraz dodatkowo przed każdym treningiem otrzymujesz e-mail z opisem treningu. Nie pozostaje nic innego jak trenować i poprawiać swoje rezultaty z treningu na trening:)

 

Cena: 69zł/ 4 tygodnie (czyli 207zł / 12 tygodni)

W razie pytań bądź wątpliwości pisz na kontakt@fitbodies.pl

Treningi dostępne przez bardzo funkcjonalną aplikację TrueCoach! Możliwość uzupełniania swoich wyników, monitorowania progresu i porównywania się z innymi osobami. Korzystanie z planu treningowego jeszcze nigdy nie było tak proste!