FITBODIES WORKOUT​

CO TO ZA TRENINGI?

Fitbodies workout– to połączenie treningu funkcjonalnego, klasycznych ćwiczeń używanych w sporcie do budowania siły oraz najbardziej skutecznych form zwiększania wydolności. Functional bodybuilding to budowanie wyrzeźbionego ciała, poprawa naszej sprawności w życiu codziennym i innych sportach oraz dużo lepsze samopoczucie, witalność i zdrowie! Nasz trening sprawi, że nie tylko będziesz świetnie wyglądał/ wyglądała na plaży, ale będziesz również sprawny i zrobisz wielki krok, aby mieć zdrowy organizm na lata.

Nasz plan krok po kroku poprowadzi Cię przez cały trening, zaczynając od rozgrzewki, przez część główną i końcową. Wszystkie elementy są opisane w czytelny sposób oraz mają dołączony film instruktażowy. 

DLA KOGO?

Jest to plan absolutnie dla każdego! Zarówno do osób, które nie mają doświadczenia treningowego i dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak również dla osób bardziej zaawansowanych, które poszukują optymalnego planu. Wszystkie ćwiczenia mają łatwiejsze i trudniejsze wersje wykonania- czyli są skalowalne, więc każdy znajdzie to czego potrzebuje.

Szykujesz się do biegów z przeszkodami? Fitbodies workout!
Trenujesz CrossFit i dodatkowo chcesz poprawić swoją sylwetkę oraz kondycję? Fitbodies workout!
Zasiedziałeś się na kanapie i chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów i zbudować atrakcyjną sylwetkę? Fitbodies workout!
Nie czekaj i zrób pierwszy krok w kierunku lepszej formy!

SPRZĘT?

Podstawowe wyposażenie każdej siłowni będzie w 100% wystarczające. A jeśli chcesz realizować ten plan w domu będziesz potrzebował:

Korzystanie z planu treningowego jeszcze nigdy nie było tak proste! Możliwość uzupełniania swoich wyników i monitorowania progresu przez funkcjonalną aplikację. Bezpieczna metoda płatności i możliwość zrezygnowania w każdym momencie. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


FAQ