Obozy sportowe

Trening, odpoczynek, piękne tereny, zdrowe i zbilansowane posiłki!

Oderwij się

Nie masz pomysły na majówkę? Chcesz spędzić aktywnie weekend, ale nie wiesz jak i gdzie? Twoja ukochana męczy Cię, żebyś poszedł z nią ,,w końcu” pobiegać? ZASKOCZ JĄ! I zabierz ją na wyjazd!

To jest coś, co z całą pewnością pokochacie tak samo jak my !!! Musicie kiedyś spróbować! Obozy sportowe to wyjątkowy czas, kiedy możesz się skupić wyłącznie na treningu i na odpoczynku – jak się domyślacie, efekty wtedy są najlepsze! To uczucie, kiedy już nie masz siły, ale dajesz z siebie jeszcze więcej niż wszystko! Będziemy Was informowali o nadchodzących ofertach ! 

Nadchodzące wydarzenia:

Obóz biegowo- crossfitowy

28.04-03.05.2017

Miastkowo, koło Łomży (130km od Warszawy)

wszystkie miejsca już zarezerwowane

 

Kolejny termin już wkrótce! Zapisz się do newslettera żeby nie przegapić!

 

 

Co o nas mówią?

 • Juli i Paweł – najkrócej można ich opisać jako: jeden duch w dwóch osobach – fitosobach 😉
  W lipcu miałam przyjemność brać udział w obozie, na którym oboje byli trenerami. Początkowo podchodziłam do tego odrobinę sceptycznie: mało biegałam, a o crossficie wiedziałam tyle, że jest kontuzjogenny. Nic bardziej mylnego! 😉 Trenerzy pokazali mi, że pozornie niepasujące do siebie dyscypliny się uzupełniają. Pełni energii, ale i cierpliwości, a kiedy trzeba spokoju – chyba nikt z uczestników obozu nie rozciągał się tyle co podczas obozu ;D Praktycznie stuprocentowa frekwencja nawet na porannym rozruchu – to chyba świadczy samo za siebie o poziomie zajęć i oddaniu trenerów. Motywują do ciężkiej pracy, wierzą w swoich podopiecznych czasami bardziej niż oni sami, ale jednocześnie wiedzą, kiedy należy odpuścić żeby trening był bezpieczny i prowadził do założonych rezultatów 😉.
  Swoim optymizmem i radością z ruchu zarażają każdego- co więcej robią to tak skutecznie, że radość i motywacja nie kończą się wraz z końcem wyjazdu.
  Zawsze dostępni, pomocni, rozwieją wszystkie wątpliwości treningowe – to kolejna cecha, którymi mogłabym ich opisać.
  Obóz pod ich czujnym trenerskim okiem (a raczej parą oczu) polecam każdemu!

  Marlena Syliwoniuk

Kontakt


JULITA +48 508 125 334
PAWEŁ +48 696 854 318
KONTAKT@FITBODIES.PL


Social Media

Newsletter

zero spamu, tylko wartościowe treści