Treningi Personalne

Nie jesteś pewien, czy trenujesz w prawidłowy sposób?

Dobry trener

Dobry trener to ktoś więcej niż tylko ten, który pokazuje jak ćwiczyć. To osoba, która zna się na anatomii człowieka, osoba która wyprowadzi Cię z kontuzji, to także psycholog i często przyjaciel.

Oboje mamy duże doświadczenie w treningu wyczynowym, oboje przeżyliśmy kontuzje, oboje mieliśmy takie ‘zakwasy’, że wejście po schodach graniczyło z cudem, oboje doprowadzaliśmy nasz organizm do maksymalnego wysiłku, ale także oboje wiemy jak odpoczywać, w jaki sposób się regenerować, jakie odżywki przyjmować, co jeść, aby mieć siłę do treningu. Z przyjemnością podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem!

Treningi jeden na jeden pozwalają na to, abyśmy mogli skupić się tylko i wyłącznie na Was, co zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo, że żaden, nawet najmniejszy błąd nie umknie naszej uwadze, a jesteśmy bardzo skupieni na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń. To inwestycja na przyszłość, inwestycja w Twoje zdrowie.

Opowiednie testy i pomiary na początku współpracy, wspólne ustalenie celów i priorytetów treningowych, oraz ułożenie zindywidualizowanego planu treningowego to podstawa. Zaufaj nam i zrób duży krok w kierunku lepszej formy i zdrowia na lata.

Żeby umówić się na pojedyncze konsultacje lub regularne treningi indywidualne napisz do nas i ustalimy plan działania!
Cena: 150-180zł (w zależności od miejsca treningu).

Co o nas mówią?

 • Do sportu wróciłem po 40., a dokładnie chwilę przed 43 urodzinami. Crossfit trochę mi przypominał to, co robiłem ponad 20 lat wcześniej trenując kickboxing. Ale te czasy dawno minęły i do wszystkiego dochodzę praktycznie od nowa. Po roku na mojej crossfitowej drodze pojawil się Paweł, zwany w niektórych kręgach TreNerkiem, i wiele się zmieniło na lepsze. Od krótkiego czasu trenujemy także indywidualnie. Poprawiła się moja wydolność, mam dużo więcej zacięcia do przekraczania granic “strefy komfortu”, a hasło Pawła “teraz nie myślisz, tylko mocna głowa” wprowadza mnie na coraz wyższe pułapy moich możliwości. I końca nie widać 😉

  Michał "Misiek" Chlabicz
 • Julita Kotecka jest bardzo dobrą trenerką, idealnie układa treningi, co potwierdza moja forma. Współpraca z taką młodą osobą, która ma ogromną wiedzę i doświadczenie na temat biegania to sama przyjemność. Na każdym treningu można dowiedzieć się co należy poprawić, na co zwrócić uwagę itp. czasem są to detale, jednak to wszystko przekłada się na moje wyniki. Po każdym treningu czuję się super i nie mogę doczekać się następnego mojego dnia biegowego. Jestem pewny, że dzięki treningom ułożonych przez Julitę będę w stanie spełnić swoje cele biegowe o wiele szybciej niż zakładałem.
  Kontakt z Julitą jest bardzo dobry, na maile/smsy odpowiada bardzo szybko. Jeśli mam jakieś wątpliwości wiem, że mogę śmiało zadawać pytania i na pewno nie zostanę bez odpowiedzi.
  Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układa się jak najdłużej 🙂

  Damian Dąbrowski
 • Bieganie?? To nie dla mnie, od zawsze tak myslalam i nie rozumiałam ludzi, którzy ten sport kochają…jednak im dłużej chodziłam na zajecia fitness tym bardziej zaczynało mi brakować “czegoś więcej”. Znajomy polecił mi Julitę..pomyślałam dobra spróbuje, umówię się na jeden dwa treningi…ale z nią tak się nie da…to dziewczyna petarda, która do biegania przekona nawet najbardziej nastawionego na NIE kanapowca…UWAGA..uzależnia😉 biegamy razem już dwa lata…i nie wyobraża sobie mojego tygodnia bez tych spotkań…nie dość, ze świetna trenerka to jeszcze najlepszy psycholog…motywuje zawsze z uśmiechem na ustach

  Julia Dębska

Kontakt


JULITA +48 508 125 334
PAWEŁ +48 696 854 318
KONTAKT@FITBODIES.PL


Social Media

Newsletter

zero spamu, tylko wartościowe treści