TRENINGI PERSONALNE

Nie jesteś pewien, czy trenujesz w prawidłowy sposób?

DOBRY TRENER

Dobry trener to ktoś więcej niż tylko ten, który pokazuje jak ćwiczyć. To osoba, która zna się na anatomii człowieka, osoba która wyprowadzi Cię z kontuzji, to także psycholog i często przyjaciel.

Oboje mamy duże doświadczenie w treningu wyczynowym, oboje przeżyliśmy kontuzje, oboje mieliśmy takie ‘zakwasy’, że wejście po schodach graniczyło z cudem, oboje doprowadzaliśmy nasz organizm do maksymalnego wysiłku, ale także oboje wiemy jak odpoczywać, w jaki sposób się regenerować, jakie odżywki przyjmować, co jeść, aby mieć siłę do treningu. Z przyjemnością podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem!

Treningi jeden na jeden pozwalają na to, abyśmy mogli skupić się tylko i wyłącznie na Was, co zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo, że żaden, nawet najmniejszy błąd nie umknie naszej uwadze, a jesteśmy bardzo skupieni na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń. To inwestycja na przyszłość, inwestycja w Twoje zdrowie.

Opowiednie testy i pomiary na początku współpracy, wspólne ustalenie celów i priorytetów treningowych, oraz ułożenie zindywidualizowanego planu treningowego to podstawa. Zaufaj nam i zrób duży krok w kierunku lepszej formy i zdrowia na lata.

Żeby umówić się na pojedyncze konsultacje lub regularne treningi indywidualne napisz do nas i ustalimy plan działania!

CO O NAS MÓWIĄ?