Związek

Związek

Poznaliśmy się 8 lat temu, aż trudno w to uwierzyć! Przez prawie 6 lat, nasze ścieżki życiowe wciąż się krzyżowały, naprawdę niespodziewanie i bez naszej pomocy, dlatego wierzymy, że odpowiedzialny za całe ,,zamieszanie” jest jeszcze ktoś inny…W związku z powyższym chyba uwierzyliśmy w przeznaczenie, dlatego też każdego dnia staramy się pamiętać o tym i doceniać to, ile szczęścia nas spotkało.

Nie zawsze było jednak tak kolorowo…Historia naszej miłości zaczyna się na skypie…Dopiero kiedy Paweł wyleciał do Dubaju na dwuletni kontrakt, zaczęliśmy więcej rozmawiać i traktować się w inny sposób. Przetrwaliśmy ten czas, sami nie wiemy jak tego dokonaliśmy, skąd czerpaliśmy siłę i jak to się stało, że zdołaliśmy zaufać- nie znając się właściwie. Mimo wszystko, postanowiliśmy zaczekać, bo wiedzieliśmy, że warto, że jesteśmy dla siebie i już. Połączyła nas pasja i sposób patrzenia na świat, podejście do rodziny, do wiary, do przyjaciół. Mieć pewność to coś niesamowitego, życzymy każdemu takiego spokoju wewnętrznego. Oczywiście nie raz i nie dwa pojawiły się kłótnie, ba, awantury, bo jak się okazało, oboje mamy niezłe charakterki, ale o tym co złe staramy się nie pamietać, to łatwe!

Od początku 2016 roku jesteśmy nierozłączni. W styczniu powiedziałam ,,tak”, a już na sierpień 2017 zaplanowaliśmy ślub!

Jesteśmy tu, bo chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem, właściwie to pasją i siłą, które są dzięki niej napędzane!