6-dniowy obóz dla piłkarzy i bramkarzy w wieku 12-19 lat ukierunkowany na poprawę motoryki. Głównym aspektem i celem obozu będzie edukacja jak skutecznie i bezpiecznie trenować.

MISJA I CEL OBOZU

Edukacja>>><<< Inspiracja>>><<< Motywacja>>><<<Nauka>>><<< Trening

Piłka nożna jest sportem multidyscyplinarnym, który łączy w sobie elementy różnych dziedzin. Aby w pełni wykorzystać swój potencjał, zawodnik musi świetnie panować nad piłką, ale także powinien być przygotowany również pod względem motorycznym.
Bardzo ważnym aspektem jest także świadomość dotycząca odpowiedniego odżywiania,  regeneracji, jak również umiejętności radzenia sobie ze stresem.
 
Kilkanascie lat kariery pilkarskiej, prowadzeni przez różnych trenerów, występując u boku wielu piłkarzy, byliśmy w stanie poznać piłkę nożną na tyle dobrze, aby wiedzieć jakie wymagania stawia ten sport.
W tej chwili, jako trenerzy, mamy świadomość na co należy zwrócić uwagę w procesie treningowym i długofalowym rozwoju zawodnika.
Nieodpowiedni dobór środków treningowych, nie tylko spowolni rozwój młodego piłkarza,  ale może mieć nieodwracalny wpływ na jego zdrowie. Naszym celem jako szkoleniowców jest wieloplaszczyznowy rozwój młodego zawodnika.
 
Elementy obozu:
– w trakcie trwania obozu skupimy się na pracy nad motoryką
– nauczymy się odpowiedniej techniki w najistotniejszych dla piłkarza ćwiczeniach siłowych
– podpowiemy jak samodzielnie planować jednostkę treningową oraz jak umieścić ją w poszczególnym mikrocyklu.
 
Okres natężonej pracy wykonanej pod naszym okiem zapewni Ci lepszy start w przedsezonowych przygotowaniach. Chcemy, abyś po powrocie do domu wiedział, co i kiedy należy jeść oraz umiał reagować na sygnały zmeczenia wysylane Ci przez Twój organizm.
 
 
TRENERZY:
gościnnie:
Julita Kotecka- Nerek-  fizjoterapeutka, trenerka biegania oraz ambasadorka adidas. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w biegach średniodystansowych. Specjalistka jeśli chodzi o przygotowanie wytrzymałościowe oraz trening funkcjonalny dla biegaczy. Na pierwszym miejscu zawsze stawia dbanie o zdrowie, poprawną technikę i prewencję kontuzji. Poprowadzi dla Was trening biegowy oraz warsztaty dotyczące techniki biegu.
 
Paweł Nerek–  były profesjonalny bramkarz, m.in. ekstraklasowej Polonii Warszawa (2007-2010) oraz Stomilu Olsztyn i Pogoni Siedlce. Obecnie trener przygotowania motorycznego oraz jeden z najbardziej doświadczonych polskich trenerów CrossFit, z ukończonymi wieloma specjalistycznymi kursami i prestiżowym certyfikatem CrossFit Level 3 Trainer. Specjalizujący się w szeroko rozumianym treningu akcesoryjnym, pracą nad mobilnością i prewencją kontuzji. Wielki fan indywidualnego podejścia do każdego zawodnika w kwestiach planowania treningów, oraz ich wszechstronnego rozwoju. Główny trener projektu Reebok Run Crew oraz ambasador Reebok.
Trener Piłki Nożnej UEFA B.
 
 
 
Piotr Gurzęda  – były profesjonalny piłkarz,  występujący w klubach w Polsce i zagranicą (m.in. Szynnik Jaroslaw- Rosja, Oulun Palloseura- Finlandia) .  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, menadżer sportu, trener II klasy piłki nożnej (w trakcie uzyskiwania licencji UEFA A), trener przygotowania motorycznego oraz trener piłki nożnej grup młodzieżowych. 
Obecnie w trakcie ostatniego semestru studiów z zakresu poradnictwa żywieniowego i dietetycznego na warszawskim SGGW. Uczestnik licznych kursów z zakresu treningu sportowego oraz dietetyki. Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 368 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie.
  
 
 
 
 
 
LOKALIZACJA
Miastkowo- Agroturystyka na Różanej. Zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych.
 
Treningi odbywać się będą w zaadoptowanej i w pełni profesjonalnie wyposażonej stodole (drążki, sztangi, sanki, worki z piaskiem, kettlebells, hantle, liny, kółka gimnastyczne, gumy, płotki, drabinki koordynacyjne i wiele innych)
 
.
 
 
Oprócz tego do dyspozycji mamy nowo wybudowany tor przeszkód do treningu sprawności!
 
 
 
 
Treningi odbywać się bedą także na pobliskiej bieżni 400m.
 
TERMIN:
21-27 lipca 2018 roku.
Przyjazd i zakwaterowanie w sobotę 21.07, w godzinach 11-13.
Zakończenie obozu- piątek 27.07 o godzinie 19.
 
 PRZYKŁADOWY PLAN DNIA:
7:30 poranny rozruch
8:15 wspólne śniadanie
10:30 trening motoryczny I
13:30 wspólny obiad
17:00 trening motoryczny II
19:00 wspólna kolacja
20:00 zajęcia mobility i rozciąganie/ lub wykład
 
 
OFERTA:
  • pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie)
  • zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych
  • 4 jednostki treningowe dziennie z indywidualnym podejściem i doborem obciążeń dla każdego
  • dużą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat przygotowania motorycznego
  • pomiary składu ciała oraz porady dietetyczne
  • wykłady na temat: żywienia/ regeneracji/ zapobieganiu kontuzji i mobilności oraz wybranych form kształtowania cech motorycznych
 
WARUNKI UCZESTNICTWA:
– pisemna zgoda rodziców na uczestnictwo w obozie
– wpłata zaliczki w wysokości 500zł w celu rezerwacji miejsca
– zgoda na przetwarzanie danych osobowych
– podpisanie regulaminu
 
KOSZT OBOZU:
 – 1400zł 
 
ZAPISY ORAZ PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ NA MAILA :
KONTAKT@FITBODIES.PL