Accessory WOD

Co to za treningi?

Plan bazuje na ćwiczeniach, które nie występują wystarczająco często na zajęciach grupowych lub są zupełnie pomijane. Ich stosowanie ma na celu wyrównanie dysproporcji w naszym ciele spowodowanej przeciążeniami występującymi w crossficie. Bardzo duża liczba ćwiczeń wymagających pracy z ciężarem nad głową, duża objętość ruchów gimnastycznych (niestety w większości z kippingiem…) oraz często wykonywane przysiady w różnej formie prowadzą do dysproporcji mięśniowych, a w efekcie kontuzji i urazów.

Poprawa mobilności i stabilności Twoich stawów, lepsza kontrola własnego ciała i eliminacja ograniczeń ruchowych– to tylko kilka efektów stosowania tego programu.

Treningi, które możesz wykonywać dodatkowo do programowania w swoim boxie lub indywidualnym planie! od 3 do 5 jednostek w tygodniu, które zajmą Ci od 20 do 45 minut. Możesz je wykonywać zarówno przed lub po swoim głównym treningu, lub jako oddzielną jednostkę. Zadbaj o swoje stawy, ogranicz ryzyko kontuzji, popraw wyniki i ciesz się sportem przez długie lata! 

 

Cena: 69zł/miesiąc

Indywidualny plan ułożony na bazie testów- Cena 119zł/ miesiąc

W razie wątpliwości pisz na kontakt@fitbodies.pl

 

Dla kogo jest ten plan?

Dla każdego kto poważnie podchodzi do kwestii treningów i swojego zdrowia. 

Dla każdego kto odczuwa ból pleców, barków lub kolan. Na tych obszarach ciała skupimy się najbardziej.

Dla każdego kto ma ograniczenia w zakresie ruchu. 

Dla każdego kto po prostu chce być lepszy!

Treningi aktualnie wysyłamy w formie pliku .pdf na email ale już niedługo będą one dostępne przez bardzo funkcjonalną aplikację! Korzystanie z planu treningowego jeszcze nigdy nie było tak proste! Możliwość uzupełniania swoich wyników, monitorowania progresu i porównywania się z innymi osobami. Bezpieczna metoda płatności i możliwość zrezygnowania w każdym momencie. Bądźcie czujni!:)